שלום, שמי יפעת,

אני שמחה שנכנסת לבלוג שלי. בלוג שבו אני כותבת על דרכים שונות לטייל (בלי MUST), על גישה שונה לטיול עם ילדים (הולכים הרבה ברגל). בבלוג אני משתפת בחוויות ובזכרונות שלי, במחשבות והרהורים על נושאים רבים שנוגעים בחיי. אני מאמינה שככל שנכיר טוב יותר ונתקרב ליותר אנשים כך נכיר את עצמנו טוב יותר ונלמד לדייק את הבחירות שלנו. בפוסט הראשון שכתבתי כאן בבלוג סיפרתי על סבתא שלי  ועל מה מניע אותי לכתוב את הבלוג. כנסו ותכירו אותי טוב יותר. מוזמנים גם לזכרון ילדות שלי.

מי אני? אני אוהבת לטייל, לקרוא ולכתוב. אני גם אוהבת לתכנן תוכניות, במיוחד לתכנן טיולים בחו"ל, אבל לא רק. עם זאת, אני לחלוטין מסכימה עם ג'ון לנון ש:

"החיים זה מה שקורה בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות".

דוגמא טובה לשינוי לא צפוי התרחשה בטיול משפחתי באוסטריה כשפתאום ירד שלג . מוזמנים להכנס ולקרוא איך שינינו את התוכניות וכמה כיף לטייל בשלג.

אני מקווה שהחוויות שלי יגעו בחוויות שלך, כי אני מאמינה שחוויה אישית היא הרבה פעמים גם חוויה אוניברסלית. אני מאמינה שיש הרבה קווי דימיון בין החוויות האישיות שלנו ויש בינינו הרבה מן המשותף. אנחנו יכולים ללמוד אחד מהשניה, לצמוח, להתעצם ולהאיר פינה חשוכה או שכוחה.

אודות גלויה

אני מזמינה אותך להצטרף אלי, לפיסות מחיי אותם אני משתפת איתך בגלוי-ה. יש להשאיר את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ואשלח לך את הגלויה החדשה שלי. רק אותה וכמה מילים ממני לא יותר. בערך פעם בשבועיים בלי נדר.

תודה שאתם קוראים אותי זה ממלא אותי בשמחה והתרגשות.

יפעת

Facebook Comments

תגובות פייסבוק